Newsy

Nie przegap najnowszych wydarzeń w świecie elektroniki! Nasza zakładka newsów dostarczy Ci aktualnych informacji, innowacji i inspirujących odkryć z branży
przezroczysty wyświetlacz

Zbuduj Własny Przezroczysty Wyświetlacz

Odkryj, jak zbudować własny przezroczysty wyświetlacz siedmiosegmentowy z podświetleniem krawędziowym! Idealny projekt DIY dla pasjonatów elektroniki

flip disc

Stwórz Interaktywne Flip-Disc Art

Czy kiedykolwiek marzyłeś o stworzeniu własnego flip-disc wyświetlacza? Wejdź w świat retro technologii z nowoczesnym twistem i dowiedz się, jak samodzielnie zbudować interaktywny wyświetlacz, który zachwyci każdego!

Rosmo: Nowe Horyzonty Robotyki dla Pasjonatów Majsterkowania

Rosmo – innowacyjne, otwartoźródłowe podwozie robota, które można zbudować bez potrzeby lutowania czy użycia drukarki 3D. Rosmo to świetna propozycja dla każdego, kto chce zgłębić tajniki robotyki i cieszyć się tworzeniem własnych robotów.

woltomierz

Najmniejszy na świecie czterokanałowy woltomierz?

Alun Morris skonstruował własny woltomierz przy użyciu mikrokontrolera ATtiny1614 oraz miniaturowego ekranu OLED, który mierzy mniej niż cal sześcienny.

kot na blacie

Jak Uniknąć Kot-astrofy: Nowoczesna Technologia w Służbie Kociego Domu

Właściciele kotów doskonale wiedzą, że życie z tymi uroczymi, ale zuchwałymi stworzeniami to nie lada wyzwanie. Niemniej jednak, jest sposób, aby trochę lepiej zarządzać ich wybrykami – nowoczesna technologia.

Scroll to Top